Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası

Çatı tabelası; mağaza, dükkan ve binaların çatılarına yaptırılan bir reklam yöntemidir. Tanınırlığı artırmak ve hafızalara kazınmak için etkili bir seçenektir.

Çatı Tabelası Nasıl Yapılır?

Günümüzde en çok tercih edilen açık hava reklamcılığından birisi de hiç şüphesiz çatı tabelasıdır. Kullanışlı ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunması yönüyle tercih edilen bu reklam yöntemi oldukça popülerdir. Marka ve firmalar daha fazla kişiye ulaşmak ve akılda kalıcılıklarını artırmak için çatı reklam tabelası tercih etmektedir. Hafif olması açısından da kolay taşınabilen bu tabelaların yapımında alüminyum malzemeler kullanılmaktadır. Ürün malzemeleri kişilerin taleplerine göre değiştirilebilmektedir. Alüminyum yerine paslanmaz çelikle de tabela üretimi yapılabilmektedir.

Talebinize göre istediğiniz boyuta ve malzemeye sahip en kaliteli tabelayı üreten firmamız, profesyonel ekibiyle gerek üretim sürecinde gerekse sonrasında daima yanınızdadır. Diğer tabelalara kıyasla daha farklı ölçülerde tasarlanan bu tabelalar, yükseğe monte edileceği için oldukça büyük boyutlarda hazırlanmaktadır. Tabelanın dikkat çekebilmesi için bulunduğu alana göre büyüklüğü ve doğru bir tasarıma sahip olması büyük önem taşır. Günün her anında etkin bir tanıtım imkanı sunan çatı tabelası oldukça modern bir görünüme sahiptir. Tabelalar tercih durumuna göre ışıklı ya da ışıksız olarak üretilebilmektedir.

Çatı Tabelası Fiyatları

Çatı tabelası, çok uzak mesafeden dikkat çekmesi yönüyle oldukça avantajlı bir reklamcılık imkanı sunar. İlk olarak çatı reklamın nereye uygulanacağı belirlenir. Tabelanın eni, boyu gibi tüm ölçüleri tabelanın bulunacağı yere göre ayarlanmaktadır. Tabelada yer alacak olan harflerin boyutu binaya dair tüm durumlar değerlendirilerek hazırlanmaktadır. Tabelanın kötü hava koşullarından etkilenmemesi için dayanıklı olacak şekilde monte edilmesi gerekir.

Çatı tabelası firmaların daha iyi bir konuma ulaşabilmesi için oldukça faydalı çalışmalardan biridir. Hedef kitlenin ilgisini çekmek, firma ve markaların daha fazla kişi tarafından tanınması demektir. Akıllarda yer edinmeyi kolaylaştıran çatı reklam tabela, ışıklı ve ışıksız olarak istenilen boyda üretilen ürünlerdir. Çatı tabela fiyatları; tabelanın boyutuna, malzemenin kalitesine ve ışıklı – ışıksız olmasına göre değişiklik göstermektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetinin ön plana çıktığı sorunsuz bir reklamcılık için Power Reklam en doğru adres!

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: