Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Alüminyum Tabela Fiyat ve Modelleri

Alüminyum Tabela Fiyat ve Modelleri

Alüminyum tabela, dayanıklı olması ve estetik bir görünüme sahip olması yönüyle en çok tercih edilen tabela seçeneklerinden biridir.

Alüminyum Tabela Nedir?

Tabela, firmalar tarafından müşteri kitlesinin dikkatini çekebilmek ve kurumsal kimliğin başarılı bir şekilde temsil edilebilmesi için tercih edilen reklam yöntemleri arasında yer alır. Tabelalar, yapılan iş hakkında bilgi vermesi açısından yönlendirici bir etkiye sahiptir. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte oldukça farklı tabela çeşitleri piyasaya sürülür. Alüminyum tabela da, bu tabela çeşitlerinden biridir. Alüminyum modelliler, diğer tabela seçeneklerine göre daha dayanıklı olması yönüyle oldukça kullanışlıdır. Hem kullanışlı hem de dayanıklı bir tabela isteyenlerin en çok tercih ettiği tabela çeşitlerinden biri olmayı başarır. Görsel olarak da oldukça şık bir görünüme sahip olan bu tabelalar, reklam ihtiyacını güvenle giderir.

Birçok işletme tarafından tercih edilen alüminyum tabela, müşterilerin tercihine göre farklı boyut ve tasarımlarda hazırlanır. Kişilerin isteğine göre ışıklı ya da ışıksız olarak hazırlanması mümkündür. Alüminyum tabelaları tercih edilebilir kılan en önemli özelliği uzun ömürlü kullanıma sahip olmasıdır. Tabelanın iç paneline uygulanacak ışıklandırma sistemi sayesinde göz kamaştırıcı bir tabela açığa çıkarılabilir. Alüminyum modelde tabelalar, müşterinin isteği doğrultusunda istenen tasarım, boyut ve modelde hazırlanabilir. Markalara prestij kazandıran tasarım alüminyum tabelalar, firmaların dikkat çekebilmesi için oldukça ideal seçeneklerdir. Power Reklam, alanında uzman ekibiyle hayalinizdeki tabelayı hayata geçiriyor!

alüminyum tabela

Alüminyum Tabela Çeşitleri

Alüminyum tabela çeşitleri, firmaların tercihleri göz önünde bulundurulduğunda oldukça geniş bir yelpazeden oluşur. Reklam ve tanıtım sektöründe sıklıkla tercih edilen bu tabelalar görsel olarak oldukça etkileyicidir. Isı ve nem gibi dış etkenlerden olumsuz etkilenmemesi de alüminyum dayanıklı ve kullanışlı tabelaların avantajlı kılan bir diğer özelliğidir. Tabelaların tasarımı hedef kitleye marka hakkında bilgi verir. Bu açıdan değerlendirildiğinde, tercih edilen tabelanın en şık şekilde tasarlanması büyük bir önem taşır. Metal malzemeler arasında en dayanıklı ürünlerden biri olan alüminyum, tabela yapımında da yoğun bir şekilde tercih edilir.

Başlıca  tabela çeşitleri; totem tabela, ışıklı ve ışıksız tabela, giydirme tabela, led aydınlatmalı tabela ve kutu harf tabela gibi birçok seçenekten oluşur. Farklı kullanım alanlarına sahip olan bu tabelalar, günümüzde pek çok işletme tarafından tercih sebebi olur. Görsel iletişimin artmasıyla birlikte, tabelalara olan rağbetin de arttığı görülür.

Power Reklam, markanızı ve kurumsal imajınızı özgün tabela tasarımlarıyla akılda kalıcı hale getiriyor. Markanıza daha da değer katan firmamız, bugün Türkiye’nin her yerine hizmet sunar.

Müşterilerinin yanında olan ve işini sahiplenen Power Reklam, kaliteli malzeme ve profesyonel hizmet garantisine sahiptir. Modern çizgilerle, alanında uzman kişiler tarafından üretilen tabelalar marka kimliğinizi başarılı bir şekilde temsil eder.

Kurumsal çözümler üreterek markanıza güç kazandıran firmamız, reklam alanında kurumunuza yeni bir boyut kazandırıyor!

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: