Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Pleksi Tabela

Pleksi Tabela

Pleksi tabela; dayanıklı ve kullanışlı olması yönüyle günümüzde en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir.

0212 447 80 80 / Pleksi Tabela İletişim

Pleksi Tabela Nedir?

Her firma için tercih edecekleri tabelanın olumsuz hava koşullarında bile dayanıklılık göstermesi büyük önem taşır. Açık hava reklamcılığının gözdesi olmayı başaran bu tabelalar, markanızın ilgi odağı olması için değerli bir arayüzdür. Müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurarak kaliteli malzemeden ürettiğimiz pleksi  modelleri etkin bir reklamcılık imkanı sunar. Her sahada sıklıkla karşılaşılan bu tabelalar oldukça şık bir duruşa sahiptir.

pleksi tabela


Pleksi tabelalar uygun fiyatlı oluşu ve dayanıklı malzemeden üretilmesi sebebiyle yoğun ilgi görmektedir. Gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlarda tercih edilen bu kullanışlı tabelalar, marka isminizin duyulması için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Tabela ve stand kullanımı gibi  reklam sektöründe büyük ilgi gören pleksi malzemesi, uzman kadromuzun titiz işçiliği sonucunda arzu edildiği boyutta ışıklı ya da ışıksız olacak şekilde tabelaya dönüştürülmektedir. Bir firma ve markanın tanınırlığını artırması için tercih edebileceği bu tabela, uzun ömürlü ve kolay kullanıma sahip olması yönüyle oldukça favori bir üründür ve büyük avantajlar sağlamaktadır.

Pleksi Tabela Fiyatları

Pleksi tabela fiyatları, bilinirliğini artırmak isteyen marka ve firmaların en çok merak ettiğini konulardan birisidir. Tabelaların fiyatı hakkında standart bir ücretlendirme sunmak mümkün değildir. Tabelanın hazırlanma sürecinde tercih edilecek malzemenin markası ve firmanın işçiliği büyük bir önem taşımaktadır. Tabela sektöründe özverili bir çalışma gerçekleştiren firmamız, sadece üretim sürecinde değil üretim sonrasında da aktif destek sağlayarak müşterilerine keyif verici bir tabela deneyimi sunmakta ve müşterileriyle daha uzun ömürlü bir ilişki kurmaktadır.

Tüm etkenlerin yanı sıra tabelaya uygulanacak logonun boyutu ve hazırlanma süreci de pleksiglass tabela fiyatları için oldukça önemli bir detaydır. Fiyat değerlendirmesi markaların tabela boyut taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Uzun bir kullanım imkanı sunan pleksiglass tabelalar, modern görünüme sahip olması ve kalıcı bir reklam avantajı sağlaması göz önünde bulundurulduğunda oldukça makul fiyatlarda üretilmektedir. Markanıza yeni bir rota kazandırarak hafızalara kazınmak istiyorsanız, tüm tabela ihtiyaçlarınız için kurumsal kimliğinize uygun ürün seçenekleri hakkında detaylı bilgiye firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: