Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem tabela; daha çok caddelerde ve yol kenarları gibi açık alanlarda tercih edilen bir reklamcılık yöntemidir.

Totem Tabela Nedir?

Açık alanlarda tercih edilen totem tabelalar, şehirler arası yollarda da sıklıkla rastlanan bir reklam çeşididir. Gerek tasarım gerekse boyut olarak oldukça dikkat çekici bir çalışma olan tabela, metrelerce uzaklıktan bile fark edilebilmesi yönüyle firma ve markaların tercihi olmayı başarıyor. Firmaların isimlerini duyurabilmek için geniş bir kitleye hitap etmesini sağlayan bu tabelalar, kişilerin dikkatini çekmesini ve firmaya dair bilgi edinmesini kolaylaştırmaktadır.

totem tabelaCadde kenarlarında ve şehir merkezlerinden uzak bölgelerde görsel bir şıklık açığa çıkaran tasarımlara sahip totemler, insanların da ilgisini çekmektedir. Tercih edildiği malzemeye göre maliyetli bir çalışma gibi gözükse de uzun süreli bir reklam imkanı sunması açısından da oldukça avantajlıdır. Başarılı bir şekilde tasarlanmış olan totemler, firma ve markaların kalitesini ve başarısını ön plana çıkarmak için de idealdir.

Görsel şıklığa sahip bu tabelalar, hafızalara kazınarak hedef kitleyi de olumlu yönde etkiler. Profesyonel ekibiyle tabela uygulamalarında gerçeğe yakın tasarımlar sunan firmamız, üretim sürecinde ve sonrasında size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlar. Power Reklam olarak sizlere kaliteli, modern tasarımları akılda kalıcı reklamlara dönüştürüyoruz.

Totem Tabela Fiyatları

Totemler oldukça etkili bir reklam yöntemidir. Bu reklam yönteminden başarılı bir sonuç elde edilebilmesi için tabelanın sabitleneceği alan büyük önem taşır. Totem  nereye montaj edilecekse, muhakkak beton ile sağlamlaştırılarak montajı yapılmalıdır.

Firmanızın tanınırlığını bir üst seviyeye taşıyan totem tabelalar, marka popülaritesi için gerekli bir çalışmadır. Tabela tasarımları dikkat çekici marjinallikte olmalı ve dış ortam koşullarına uyum sağlayacak kaliteli malzemeden üretilmesine özen gösterilmelidir.

Ürün tedarik etmenin bir adım ötesine geçen Power Reklam, projelendirmeden satış sonrası desteğe kadar tüm süreçte aktif bir ilgi alaka sunarak, müşterilerine sorunsuz bir tabela deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Totem tabela fiyatları hakkında sabit bir tutardan bahsetmek mümkün değildir. Tabelanın montajının yapılacağı il, ilçe, kullanılacak malzemenin kalitesi, işçilik ve vinç kiralama gibi etkenler göz önünde bulundurulduğunda farklı fiyatlar açığa çıkmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: