Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Paslanmaz Tabela

Paslanmaz Tabela

Paslanmaz tabela; birçok marka ve firma tarafından dayanıklı olması ve paslanmaması yönüyle en çok tercih edilen tabela çeşididir.

paslanmaz tabela
Paslanmaz Harf Modelleri

Paslanmaz Krom Tabela Nedir?

Bilinirliğini artırmak isteyen pek çok firma, markasının daha dikkat çekici olması için tabelaları tercih etmektedir. Günümüzde sağlam oluşu ve modern görünüşüyle albenisini artıran paslanmaz model krom, uzun yıllar markaları en iyi şekilde temsil etmektedir. Her sektöre uygun olan bu tabelalar, istenilen şekilde dizayn edilmesi yönüyle de geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Paslanmaz tabela alanında krom malzemeyle yapılan tabelalar olduğu gibi altın, çelik ve mat çelik olmak üzere farklı malzemeler de kullanılabilmektedir.

Müşterilerine uzun ömürlü bir tabela kullanımı sunan firmamız, kaliteli malzeme seçenekleriyle her türlü hava koşullarına uygun tabela üretimini gerçekleştirmektedir. Reklam alanında tabela  büyük bir öneme sahiptir. Pek çok sektörden firmalar varlıklarını gösterebilmek için tabelaları tercih etmekte ve isimlerini tabelalar sayesinde hedef kitlelere duyurabilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tabela tasarımlarında da modern bir görünüme kavuşması açısından önemli farklılıklar görülmektedir. Firmamız titiz işçiliği ve teknolojiyi yakından takip etmesi yönüyle kendini geliştiren bir kalite anlayışına sahiptir.

Paslanmaz Krom Tabela Fiyatları 

Paslanmaz tabela fiyatları tercih edilecek malzemeye, istenen tasarıma ve malzeme kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple paslanmaz krom tabela fiyatlarını bir standarda oturtmak mümkün olmamaktadır. Tabela yapılacak olan logo ya da  grafik programında ölçülerin hazırlanması sonucunda  da genel bir fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır. Paslanmaz model ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır. Firmaların tercih durumuna göre tabelalara ekstra ışık eklenebilmektedir. Gece gündüz demeden tanınmak isteyen markalar ışıklı tabelaları tercih ederek, gece de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Power Reklam, rakip firmalardan sıyrılıp kalitenizi gözler önüne serebilmeniz için en marjinal tabelaları üretmektedir. Uzun ömürlü olan bu tabelalar, senelerce kaliteli görüntüsünü koruyacak dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Bu nedenle tabela yapım aşamasında doğru firmalarla çalışmak oldukça önemlidir.

Ucuz ve kalitesiz malzemelerle yapılan imalat, bir süre sonra parlaklığını yitirerek paslanmaya neden olur. Tabela alanında yenilikçi fikirler sunan firmamız geleceği şekillendirerek, müşteri memnuniyetiyle de birlikte sektör lideri olmayı hedeflemektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: