Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Avm Stand

Avm Stand

Avm stand; alışveriş merkezlerinde insanlara yeni ürünleri tanıtmak için tercih edilen ve ürünlerin pazarlanmasıyla da gelir elde etme imkanı sunan bir stand çeşididir.

Avm Stand Çeşitleri Nelerdir?

Avm standlar, ürünlerin pazarlandığı bir bölme olması yönüyle kişilerin ilgisini çekebilecek şekilde tasarlanmalıdır. Gerek renk uyumu gerekse doğru tasarımla hazırlanan standlar, müşterilerin dikkatini çekmeyi başaracak ve daha fazla satış yapılmasına yardımcı olacaktır. Avm’de bulunan standlar, kare ya da dikdörtgen gibi farklı çeşitlerden oluşmaktadır. Firmaların taleplerine göre tasarlanan stand projeleri, firmamız tarafından kusursuz bir şekilde yapılmakta, istenen tasarım ve boyut standartlara uygulanmaktadır.

Avm stand açmak isteyen kişiler, pazarlayacakları ürünleri de göz önünde bulundurarak nasıl bir tasarım istediklerine karar vermelidir. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda, hayallerine en yakın standı üreten firmamız, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktadır. Alışveriş merkezleri insan kalabalığının yoğun olduğu alanlar oldukları için daha fazla kişinin dikkatini çekmek ve daha fazla satış yapmak yönünden de büyük avantaj sunar. Pazarlanacak olan ürünler geniş bir kitleye hitap ediyorsa, müşterinin ilgisini çekmek tahmin edildiğinden daha da kolay olmaktadır.

avm standıAvm Stand Fiyatları

Pazarlama alanında başarılı sonuçlar elde etmek isteyenler, stand fiyatları hakkında da bilgi edinmek istemektedir. Bir marka, alışveriş merkezinde stand kurmaya karar verdiğinde öncelikle standın maliyetinin ne kadar olduğunu araştırmaktadır. Stand fiyatları, tercih edilecek standın boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Fakat stand fiyatlarının firmaların bütçelerini sarsacak ya da kazanç değerlerini düşürecek kadar maliyetli olmadığı bilinmelidir. Power Reklam, her alanda organizasyona ve bütçeye göre istenen tasarıma sahip stand üretimini alanında uzman ekibiyle birlikte gerçekleştirmektedir.

 

İnsanların pek çok ihtiyacını karşıladığı ve bir yaşam biçimi haline gelen alışveriş merkezleri; markanızı, ürünlerinizi ve kalitenizi insanlara tanıtmak için tercih edebileceğiniz en ideal alanlardır. Her bütçeye uygun ve yer alacağınız avm konseptine uyumlu olacak şekilde tasarlanan standlar, markanıza yeni bir görünüm kazandırarak insanların dikkatini çekmeyi başaracaktır. Kaliteden ödün vermeyip, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan firmamız  stand tasarımlarında da öncü olmayı hedeflemektedir.

Stand tasarım ve uygulama alanında uzun yıllar tecrübe edinmiş firmamız sizlerin kurumsal kimliğinize uygun stand modelleri üretimi yapmaktadır. Bizlere 0212 447 80 80 veya info@powerreklam.com üzerinden ulaşabilirsiniz. %100 memnuniyet garantili stand tasarım ve uygulamaları.

Avm Stand Modelleri

AVM stand modelleri, alışveriş merkezlerinde firmaların ürünlerini sergilemek için kullandıkları stand ve kiosk gibi ürünlerdir. Stand modelleri, genellikle PVC, ahşap, metal ve cam gibi malzemelerden tasarlanabilir ve genellikle LED ışıklandırmalar ve dijital ekranlar kullanılarak daha çekici hale getirilir. AVM Kioks modelleri, farklı boyut ve şekillerde tasarlanarak firmaların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Stand modellerine örnek olarak, ahşap standlar, metal (alüminyum) giydirme standlar, demir kiosk standlar gibi çeşitli modeller sayılabilir. Tabela firmaları, müşterilerin isteklerine göre benzersiz stand tasarımları yapabilirler. AVM stand modelleri, alışveriş merkezlerindeki firmaların ürünlerini sergilemek için kullanılan stand ve kiosk gibi ürünlerdir. Bu stand modelleri, çeşitli malzemelerden yapılabilmektedir ve genellikle firma logosu ve ürünlerin görselleriyle süslenir.  Stand modelleri arasında kutu harf standlar, ara giydirme standlar, kiosk standlar ve özelleştirilebilir standlar gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. İhtiyaçlara ve tercihlere göre tasarlanabilen AVM stand modelleri, firmaların ürünlerini daha etkileyici bir şekilde sergilemelerine yardımcı olur. Power Reklam olarak müşterilerin isteklerine göre özelleştirilmiş AVM stand modeli üretimi yapıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: