Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Banko Arkası Tabela Modelleri

Banko Arkası Tabela Modelleri

Banko arkası tabela, kurumsal reklam aracı olarak en çok tercih edilen tabela seçeneklerinden biridir. Bu tabelalar ofis içerisinde, standlarda, bekleme salonlarında ve firmaların kapı girişlerinde tercih edilir.

İçerik başlıklarını buradan kolayca inceleyiniz.

Banko Arkası Tabela Nedir?

Günümüzde sektörler arası rekabetin artmasıyla birlikte, tanıtım ve reklam alanında yapılan harcamaların da arttığı görülür. Marka ve firmaların itibarını artıran ve kimlik niteliği taşıyan tabelalar da en önemli reklam yöntemlerinden biridir. Banko yapısına uygun tabela modelleri de bu reklam seçenekleri arasında yer alır. Göze hitap edecek şekilde üretilen banko arkası tabela, genellikle kabartma tabela modelleriyle uyumlu olacak şekilde üretilir. Firmaların kurumsal kimliğini başarılı bir şekilde temsil eden tabelalarda, renk seçimleri ve tabela boyutları firmaların talepleri doğrultusunda hazırlanır.

Her kurumsal firma, müşterilerinin karşısına sağlam bir imajla çıkmak ister. Banko tabelası, firma isimlerinin ön plana çıkmasında ve göz önünde bulunmasında oldukça etkilidir. Özellikle firmaların danışma bölümünde duvara monte edilen bu tabelalar, ortama kurumsal havanın hakim olmasına yardımcı olur. Power Reklam, profesyonel tabela çalışmalarıyla markanızı başarılı bir şekilde temsil ediyor. İç mekana özel olarak tasarlanan banko arkası tabelalar, ofis içi tabela olarak da bilinir. Ofise estetik, kurumsal ve orijinal bir görünüm kazandıran ofis içi tabelalar, kişilerin isteğine göre farklı renk ve boyutlarda hazırlanır.

Banko Arkası İçin Tabela Fiyatları

Banko arkası tabelalar, estetik bir duruşa sahip olabilmesi için ince tabakaya sahip olacak şekilde tasarlanmalıdır. Tasarımının kalınlığının artması, tabelanın estetik şıklığının önüne geçer. Bu nedenle ışıklı ve ince tabakaya sahip olan tabelalar, ofis içindeki en göz alıcı detay olmayı başarır. Banko arkasına uygun tabela modelleri marka ve firmaların tercihine göre farklı malzemelerden üretilir. Banko  tabelanın hazırlanmasında kullanılan başlıca malzemeler; pirinç, pirinç altın kaplama, pirinç krom kaplama, pirinç füme kaplama, pirinç antik kaplama gibi çeşitli malzemelerdir. Banko arkasına yerleştirilecek tabela çeşitleri; zeminli banko arkası tabela, kabartma harfle hazırlanan tabela, ışıklı banko arkası tabela, logolu banko arkası tabela ve banko önü tabela olarak bilinir.

banko arkası tabela

Tabela fiyatları, tercih edilen tabelanın boyutuna ve kullanılacak malzemenin  kalitesine göre değişiklik gösterir. Reklam sektöründe özellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edilen bu tabelalar, kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil eder. Power Reklam, markanızı ve kurumsal duruşunuzu başarılı bir şekilde yansıtan tasarımlarıyla sizi bekliyor! Marka ve firmanızın reklam ihtiyaçlarına akılcı çözümler üreten Power Reklam, alanında uzman ekibi ve kendisini sürekli yenileyen bakış açısıyla markanıza değer katıyor!  Markanıza reklam alanında başarılı bir rota kazandırmak için çalışan firmamız, sizleri fark edilebilir kılan  tabela tasarımlarıyla rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlıyor. Firmaların kurumsal kimliğine değer veren işçiliğiyle ön plana çıkan Power Reklam, tüm tabela ihtiyaçlarınız için hizmetinizde!

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: