Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Neon Tabela Modelleri

Neon Tabela Modelleri

Neon Tabela Nedir?

Neon tabelalar 12, 24 ve 220 volt akımla çalışan ışık dereceleri yüksek olan tabelalardır. Eski neon tabelalar cam ile yapılırken yeni sistemdeki neon tabelalar silikon neon ledlerden oluşmaktadır. Neon Tabela silikon yapısı, yüksek ışık gücü ve dikkat çekiliği ile en çok tercih edilen tabela modeline denir. Neon kelimesinin türkçe karşılığı (Bükülmüş floresan) demektir. Neonlar yapıları gereği yeni model olanları kapsayan bu özellikle elastik kolayca şekillenebilir yapıya sahiplerdir. Kullanım alanları sadece açık hava reklam sektörü dışında da kullanılmaktadır. Kaliteli neonların ışık güçleri daha belirgin ve renk doygunluk oranları daha iyi durmaktadır.

Neon Tabela Örnekleri

Neon olarak üretilen bir çok tabela modeli mevcuttur. Bu tabelalar genel itibari ile iç mekanlarda daha şık ve ışık gücünden dolayı kullanılmaktadır. Neon Tabela örnekleri powerreklam.com’dan kolayca yapılan örneklere ulaşabilir veya aşağıda sizler için örnekleri sunuyor olacağız. Cafeler için Neon  , Restoranlar için Neon , Hotel Neon ve Kasap Neon gibi bir çok firma için neon tabela örnekleri vardır.

Neon Işıklı Tabela Fiyatları Nedir neon tabela

Neon tabela için fiyat, maliyet çalışması yazılacak yazı içeriğinin karakter sayısı, harf karakteri ve yazılacak alan için oluşturulan alt zeminin genişliğine göre değişmektedir. Neonlarda renk farklılıkları Power Tabela Reklam olarak değişmemektedir. Her renk aynı fiyat ücretine tabidir. Neon fiyatları ve tasarımları için bizlere whatsapp hattımızdan veya info@powerreklam.com adresinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Neon İçin Tabela Özellikleri

  • İstenilen şekli silikonize yapısı gereği kolayca alır.
  • Harf dışında logo, icon ve figür üretimi de yapılmaktadır.
  • Neonlar uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.
  • Geceleri yüksek kaliteli ışıkları sayesinde iç veya dış mekanlarda dikkat çekmesini ve görünmesini sağlar.
  • İstenilen renklerde üretimi mümkündür.
  • İç ve dış mekanlarda rahatça kullanılabilir.
  • Neonlar elastik yapısı gereği kolayca şekil alabilmektedir.

 

Kaliteli, Yüksek Işık Gücüne Sahip Neon İmalatı İçin Bizimle Hemen İletişime Geçin

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: