Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Organizasyon Dekorları

Organizasyon Dekorları

Organizasyon Dekorları olarak bir çok objeden ürettiğimiz aksesuarlar ile görsel anlamda tasarımlarını oluşturduğumuz dekorların genelinde strafor kalıplardan oluşan dekor malzemeleri bulunmaktadır. Organizasyon için tasarlanmış farklı bir çok modelde organizasyon malzemesi, arka planları ve objeleri bulunmaktadır. Power Reklam olarak bizler Doğum Günü başta olmak üzere, Nişan, Söz, Baby Shower (Bebek Partisi), 1 Yaş Partisi, Pastane Dekoru ve Sahne dekor gibi bir çok alanda hem strafor hemde polyester kalıplara alınmış dekorlar ile hizmet üretmekteyiz.

Yeni trendleri takip ederek organizasyon dekoru anlamında tasarım, uygulama ve montaj kısmı ile sektöre yeni bir boyut katıyoruz. Organizasyon harici olarak yine aynı dekorların kullanıldığı Pastaneler, düğün salonları ve Fırınların belirli bölümlerinde yapılan alanlarda dekor olarak sabit kullanılmaktadır. Her boyutta ve tasarımda dekor ürünlerinin işliyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Organizasyon Malzemeleri

Organizasyon Malzemeleri olarak dekor, obje ve maket üretimini yeni trendler, gerçeğe yakın obje ve figürler oluşturuyoruz. Organizasyon için kullanılacak bir çok ana temel dekor, arka plan, figür, obje gibi bir çok malzemenin üretimini cnc makinalar ile işliyor el sanatımız ile gerçeğe dönüştürüyoruz.

organizasyon dekorları

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: