Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Parapet Giydirme ile Markanızı Yakından Yansıtın

Parapet Giydirme ile Markanızı Yakından Yansıtın

Parapet giydirme; inşaat kenarlarında ya da restorasyon sırasında kötü görüntünün kamufle edilmesi için tercih edilen bir reklamcılık yöntemidir.

Parapet Giydirme Nedir?

Parapetler, baskı kalitesinin iyi olması yönüyle açık hava reklamcılığının en gözde seçeneklerinden biridir. Reklamını yaptırmak isteyen firma ve markaların tanınması için büyük bir avantaj sunmaktadır. Günümüzde en çok inşaatların çevre düzenlemesinde, görüntü kirliliğin giderilmesini reklam imkanına dönüştürmek için yapılmaktadır. Parapet dijital baskı giydirme; inşaat perdesi, inşaat çevresi reklam kaplaması isimleriyle de anılmaktadır. Parapet tabelaların yüksekliği minimum 3 metredir. Eni parapet giydirilecek alana göre belirlenmektedir.

Uzman ekibiyle parapet tabela uygulamalarında da hızlı teslimat imkanı sunan firmamız, Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Parapet tabelalar dışarıdan projeksiyon aydınlatmalı olduğu için 7/24 etkin bir tanıtım imkanı sunmaktadır. Her marka ve firma geniş kitlelere hitap etmeyi ve tanınmayı ister. İnşaat alanlarının ya da restorasyon işlemi yapılan bina alanlarının değerlendirilmesiyle uygulanan bu çalışmalar, markalara kendilerini etkin bir şekilde tanıtma imkanı sunar. Parapet reklam giydirme işlemini sadece restorasyon ve inşaat alanlarıyla sınırlandırmamak gerekir. Yol kenarlarında, stad dış cephelerinde de bu reklam yöntemine sıklıkla rastlanmaktadır.

parapet giydirmeParapet Reklam Giydirme Fiyatları

Parapet reklamlarının en büyük avantajlarından birisi göz hizasında olmasıdır. Göz hizasında olması,  insanlar tarafından kolayca fark edilmesini sağlamaktadır. Boyutları alanın genişliğine göre ayarlanan parapet reklamlarıyla firmalar kendi reklamlarını yapabilecekleri gibi, alanı başka firmalara da kiralaya bilmektedir. Bu reklam yöntemi yüksek çözünürlük sunması ve ışıklandırma seçeneği bulunması yönüyle oldukça kârlıdır. Özellikle işlek caddelerde uygulanan parapet reklam giydirme çalışmaları, firma isimlerinin insanlarla daha yakın temas kurmasına yardımcı olmaktadır.

Müşterilerine ürün tedarik etmenin bir adım ötesine geçen Power Reklam, tüm süreçlerde aktif destek sağlayarak müşterilerine kolay ve sorunsuz bir reklam deneyimi sunmaktadır. Parapet uygulama fiyatları, malzemenin kalitesine ve alanın genişliğine göre farklılık göstermektedir. Bu yönden parapet reklamcılığının fiyatlarını belli bir standarda oturtmak mümkün değildir. Power Reklam olarak uzun süreli kullanıma uygun malzemeden kaçınmayan ve müşterilerine keyif verici bir tanıtım süreci yaşatan firmamız, talep edilen boyutlarda parapet giydirme çalışmalarını gerçekleştirebilmektedir.

 

Parapet Giydirme Sistemleri

Parapet giydirme sistemi, yapıların dış cephesinde bulunan parapet bölgelerini estetik olarak kaplamak ve korumak için kullanılan bir sistemdir. Parapet giydirme sistemi, farklı malzemelerden ve tasarımlardan oluşabilir. Hafif asma giydirme cephe sistemlerinde parapet bölgesi, asma sistem içerisinde yer alabilir. Bu sistemler, yapıya estetik bir görünüm kazandırırken aynı zamanda parapet bölgesini korur. Parapet giydirme sistemi, yapıya dayanıklılık sağlamak ve dış etkenlere karşı koruma sağlamak amacıyla da kullanılabilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: