Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Tabela Modelleri ve Çeşitleri

Tabela Modelleri ve Çeşitleri

Tabela modelleri ve çeşitleri ışıklı ve ışıksız olarak iki ana gruba ayrılmaktadır. Işıklı tabela modelleri diğer tabela modellerine göre daha fazla dikkat çekmektedir. Tabela modeli veya farklı tabela çeşitleri arayışı içindeyseniz dikkat edeceğiniz ilk önceliğiniz firmanızın kurumsallığını yansıtacak tabela modelini iyi belirlemeniz dir. Tabela modelleri marka veya kurumunuzun dijital bilinirlikten sonra gelen markalaşma sürecindeki en birincil işlerden biridir.

Tabela Modelleri Çeşitleri

Tabela çeşitleri Açık Hava Reklamcılık alanında bir çok farklı model ve çeşitte mevcuttur. tabela çeşitleri olarak en bilinir olan Pleksi Tabela, Paslanmaz Tabela, Kompozit Tabela, Polikarbon Tabela ve Vinil Tabela olarak en çok tercih edilen tabela modelleridir. Her bütçeye uygun ışıklı ve ışıksız bir çok tabela çeşit ve modelini barındıran Power reklam sizlere alışılmışın dışında tabela reklam çalışmaları üretmektedir.

Markanızı veya kurumunuzu yansıtacak en iyi tabela modellerini sizler için aşağıda sıraladık.

Pleksi Tabela : Dış etkenlerden çok fazla etkilenmeyen, kurumsallık anlamında markanızı iyi yansıta bilen, ham maddesi pleksiglass olan , isteğe göre harflerin yanlarının yine pleksi veya alüminyum olması tercihen istenilen tabela modeline pleksi tabela denir. Kutu kabartma harflerden oluşan yapısı ile 3 boyutlu harf görüntüsü oluşturarak markanızı en iyi yansıtacak tabela modelidir.

Paslanmaz Tabela: Bir çok marka ve firmanın paslanmaya dayanıklı, gösterişi yüksek ve uzun ömürlü olması dolayısı ile en çok tercih ettiği tabela modelidir. 304 çelik paslanmazdan üretilen harflerin mevcut zemin veya alüminyum kompozit üzerine dizilerek montajı sağlanmaktadır. Müşterilerine uzun ömürlü bir tabela kullanımı sunan firmamız, kaliteli malzeme seçenekleriyle her türlü hava koşullarına uygun tabela üretimini gerçekleştirmektedir.

Kompozit Oyma Tabela: Alüminyum kompozitten üretilen bu tabelalar dayanıklık anlamında diğer tabelalara göre fazla mukavvamiyetli tabelalar dır. Bir çok sektörde kullanılan kompozit paneller tabela sektörününde vazgeçilmez tabela üretim maddelerindendir. Kompozitin oyularak içerisine yerleştirilen pleksi ışıklı sistem ve üzerine ışıksız konulan lampleks harfler ile daha çok zenginleştirile bilinmektedir.

Totem Tabela: Cadde kenarlarında ve şehir merkezlerinden uzak bölgelerde görsel bir şıklık açığa çıkaran tasarımlara sahip totem tabelalar, insanların da ilgisini çekmektedir. Tercih edildiği malzemeye göre maliyetli bir çalışma gibi gözükse de uzun süreli bir reklam imkanı sunması açısından da oldukça avantajlıdır.

tabela modelleri

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: