Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Tabela Nedir? Tabela Çeşitleri Nelerdir

Tabela Nedir? Tabela Çeşitleri Nelerdir

Tabela Nedir; kurumsal kimliği temsil eden, farklı alanlarda faaliyet gösteren marka ve firmalar tarafından tanınırlığı artırmak için tercih edilen bir reklam yöntemidir.

Tabela Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Tabelalar, firmaların daha fazla kişi tarafından tanınması için tercih ettikleri materyallerin genel adıdır. Tabelaların hazırlanma aşamasında farklı malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler, firmaların tercih durumlarına göre de farklılık gösterebilmektedir. Tabelalar, hitap edeceği müşterisi kitlesi göz önünde bulundurularak hoş bir görünüme sahip olmalıdır. Bu sebeple de tabela alanında pek çok çeşit bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; totem tabela, çatı tabelası, pleksi tabela, kutu harf tabela ve paslanmaz tabela gibi tabelalar dır.

tabela nedirTabelalar firmaların isteğine bağlı olarak ışıklı ve ışıksız olarak üretilebilmektedir. Işıklı tabela, daha şık  bir görünüm elde etmek amacıyla farklı ışık çeşitleri kullanılarak hazırlanmaktadır. Dış mekanlarda, çatılarda ve bina girişlerinde kullanılabildiği gibi iç mekanlarda da ışıklı tabelalar tercih edilebilmektedir. Işıksız tabelalar da gün ışığında aktif reklam imkanı sunan, her alanda tercih edilebilen bir marka tanıtım seçeneğidir. Müşterilerinin kurumsal kimliğine yakışır en doğru tasarımları sunan Power Reklam, hem üretim sürecinde hem de üretim sonrasında profesyonel destek sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Tabela Fiyatları

Yenilikçi teknoloji anlayışına uygun üretim makinalarıyla, talep edilen her tasarımı başarılı bir şekilde ortaya çıkaran firmamız, müşterilerinin beklentilerini karşılayan en iyi tabela çeşitlerinin üretimini yapmaktadır.  Tasarım ve üretim sürecinde olduğu gibi sonrasında da müşterimize profesyonel destek sunarak, güvenli bir tabela deneyimi yaşamalarına öncülük ediyoruz. Modern ve özgün tasarımlarıyla markaların rakiplerinden sıyrılmasına yardımcı olan tabelalar, günümüzde en çok tercih edilen reklamcılık yöntemlerinden biridir. Yüksek bir işlevselliğe sahip oluşu ve görsel bir şıklık sunması yönüyle tabelalar en etkili görsel iletişim aracı olmayı başarmaktadır.

Tabelalar, kullanım amacına ve mekana uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Müşterilerin taleplerini göz önünde bulunduran firmamız, istenen renk ve ebatta tabela üretimi yapmaya özen göstermektedir. Tabela fiyatları; tercih edilen tabelanın malzeme kalitesine, boyutuna ve çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Markalar, uzun ömürlü bir reklamcılık yapabilmek için tercih edecekleri tabelanın kaliteli malzemeden üretilmesine özen göstermelidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: