Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç giydirme; markaların daha fazla kişi tarafından tanınması için araçlara yapılan reklam çalışmasıdır. Araba giydirme ve araç kaplama olarak da bilinmektedir.

Araç Giydirme Nedir?

Araçlara uygulanan reklam kaplamaları sayesinde marka ve firmaların tanıtımının yapılması işlemine araç giydirme denir. Bu reklam yöntemini tercih edecek olan markaların, doğru firmalarla çalışması büyük önem taşır. Reklam çalışması yapılacak olan aracın zarar görmeden, en düşük hata payıyla kaplanması gerekir. Sadece araç giydirme sürecinde değil, reklamın sökülerek aracın eski haline döndürülmesi gereken süreçte de müşterilerine sonsuz güven veren firmamız uzman ekibiyle hizmetinizdedir.

Bir markanın reklamını yapabilmesi için tercih edebileceği pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Tabela, sosyal medya, dergi, gazete ve radyo gibi seçenekler bunlardan birkaçıdır. Fakat ilk etapta bu yöntemleri uygulamak firmalara maliyetli gelmektedir. Gezici reklam imkanı sunan araç giydirme işlemi, diğer yöntemlere göre daha az bütçe gerektirmektedir. Firma aracına ya da şahsi araçlara yapılabilen bu işlem sayesinde markalar, insanların yoğun olarak bulundukları trafikte de tanıtımlarını yapma şansı elde etmektedir. Tek seferde yapılacak ödeme sonucunda bir araç 6-7 yıla kadar reklam aracı olarak kullanılabilmektedir. Power Reklam, üstün kalite imkanı sunması ve memnuniyete öncelik vermesi yönüyle müşterileriyle uzun ömürlü bir ilişki kurmayı hedeflemektedir.

 

Araç Giydirme Fiyatları

Araç giydirme, diğer reklam yöntemlerine kıyasla daha makul fiyatlarda hazırlanmaktadır. Markalar tek seferde yapacakları ödeme sonrasında, araç üzerindeki reklamı 5 ila 7 yıl gibi bir süre kullanabilmektedir. Bu süreçten sonra reklamın renklerinde solma oluşabilmektedir. Giydirme işlemini yenilemek ya da reklamı sökerek aracı ilk haline döndürmek gerekmektedir.

Günümüzde firma aracı olup da araç giydirme işlemi yapmayan markaların sayısı oldukça azdır. Uzun ömürlü kullanım ve aktif reklam imkanı sunması, araç giydirmenin en büyük avantajları arasında yer almaktadır. Araç giydirme fiyatları, kullanılacak malzemenin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Kaliteli malzemelerin yapışkan kuvveti çok daha iyi olduğu için uzun süreli kullanım sağlar. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız; markaların istediği tasarımı, tercih ettikleri ölçülerde hazırlayarak başarılı bir araç giydirme işlemi gerçekleştirmektedir.

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: