Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

İç Mekan Tabela

İç Mekan Tabela

İç Mekan Tabela günümüzde ofis, mağaza veya dükkan diye tabir ettiğimiz işletmelerin iç mekanları için üretilen tabela modelidir. İç mekan için yapılan bu tabela modelleri ofis ortamında genel olarak banko arkası veya ofis için toplantı odası yerleri için planlanmış tabelalardır. Işıklı ve ışıksız olarak iki farklı modelde üretilmektedir.

İç Mekan Tabela Örnekleri

İç mekan için tasarlanmış tabela örnekleri ışıklı ve ışıksız olarak aşağıdakiler gibidir. Kurum, işletme veya markanız için ayrıca sadece size özgü tabela modeli üretimi yapan powerreklam.com  firmamız sizlere akılda kalıcı tabela modelleri üretmektedir.

 

İç Mekan Tabela Fiyatları

İç Mekan Tabela Fiyatları yapılacak olan tabela projesinin öncelik olarak ışıklı veya ışıksız olmasına bakılarak, malzeme maliyeti hesaplanmaktadır. Tabela fiyatı konusunda fiyat için belirlenecek bir diğer kriter ise tabelanın uygulanacağı alanın müsaitliği ve tabela montajının işçilik anlamında süresidir. Bunlar dikkate alınarak tabela fiyat hesaplaması yapılır. Power Reklam olarak iç mekan tabela fiyatları konusunda en uygun fiyat güvencesini kaliteli malzeme kullanımı ile birleştirerek sizlere hizmet üretiyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: