Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Karpleks Nedir? Karpleks Harf Tabela

Karpleks Nedir? Karpleks Harf Tabela

Karpleks nedir? Karpleks ışıksız tabela imalatı için kullanılan kabartma harf uygulamasıdır. Karpleks yapısı gereği ön yüzeyi pleksiden oluşmaktadır. Pleksiden oluşan malzeme 3mm pleksi’den üretilmektedir. Al zeminler ise 2 ve 4 cm oluşmaktadır.

Alt zeminleri dış mekan uyumlu sünger kauçuk karışımı (poliüretan) malzemeden üretilerek dış ve iç mekan uyumlu harfler ve kabartma logolar malzeme plakasından çıkmaktadır. Karplex plakalar pleksi yüzey ve paslanmaz yüzeyden oluşmaktadır. Pleksi’den oluşan plakaların genişlik ve yükseklikleri 135*200 cm oluşmaktadır.

Paslanmaz alikor plakaları ise 120*200 cm oluşmaktadır. Cnc Router işlemesi ile harf ve logolar oluşmaktadır.

Karpleks Tabela Kullanım Alanları

Karpleks tabela kullanım alanları malzemenin dayanıklı yapısı gereği hem iç hem de dış mekan olarak kullanılmaktadır. Işıkşız tabela konusunda folyo ve dijital baskı teknolojisi kullanılmadan etkili ve görsel anlamda göze hitap edecek karpleks tabela modeli ışıksız tabela ihtiyaçlarınızı en iyi çözüm olacaktır. Ofis, dış mekan, yönlendirme levha ve fuar standlarında yoğunluk olarak kullanılmaktadır.

Kabartma harf, serigrafi, reklam tanıtım tabela zemini, sergi ve stand panoları, yönlendirme levhaları, iç ve dış mekan dekor uygulamalarında rahatlıkla ustalık gerektirmeden kullanılarak Karplex ile olağanüstü üç boyutlu etkileyici reklam uygulamaları yapılabilmektedir.

Kabartma harf, serigrafi, reklam tabela zemini, sergi ve stand panoları, yönlendirme levhaları, iç ve dış mekan dekor uygulamalarında kullanılarak Lamplex ile olağanüstü üç boyutlu etkiyi elde etmek mümkündür.

Işıksız Karpleks Tabela Örnekleri

Işıksız Karplex tabela örnekleri için daha önce yapılan tabela modelleri ve harf modellerini sizler için aşağıda sıraladık.

karpleks harf tabela

 

 

 

 

 

Ürün Özellikleri:
Eva köpük üzeri (Akrilik), pleksiglas anti aging anti – ultraviyole; su geçirmez, ayrışma yapmaz, çürüme yapmaz, kar ve yağmurdan etkilenmez. -20°C  +45°C dereceye kadar dayanıklıdır. Yağ geçirmez, asit ve diğer kimyasallara karşı dayanıklıdır ve korozyon ses Emilimi ve ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve ısı koruma özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

Ürünün Avantajları:
Karplex vinilly, branda, plexsiglas, policarbon, dekota, kompozit, panel, alüminyum ve mermer, cam ve ayna gibi bütün zeminlere yapışma özelliğine sahiptir. Derby, Blly, Silikon, Çekomastik, Epoksil, japon yapıştırıcı ve çift taraflı bant yapıştırma için kullanılabilir. El dekobajı, Deveboynu dekobajı ve CNC Router ile kesim yapılabilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: