Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Kutu Harf Tabela – 10 Farklı Kutu Harf

Kutu Harf Tabela – 10 Farklı Kutu Harf

Kutu harf tabela; günümüzde en çok tercih edilen ve modern bir görünüme sahip olan tabela seçeneklerinden biridir.

Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu harf tabela, tercihe göre farklı malzemelerden üretilebilen bir reklamcılık yöntemidir. İsteğe bağlı olarak iki boyutlu ya da üç boyutlu olarak hazırlanabilmektedir. Firmaların rakip markalara kıyasla ön plana çıkması için etkili bir tanıtım seçeneğidir. Son zamanlarda da en çok tercih edilen tabela modeli olmayı başaran kutu  kabartma tabela, her firmaya özel olarak tasarlanmaktadır. Tabelalar arasında dikkat çekici olması yönüyle tercih edilen kabartma harf tabelalar, ışıklı ve ışıksız olarak da üretilebilmektedir.

Oldukça estetik ve ilgi çekici bir görünüme sahip olan bu tabela, çok yönlü bir kullanım imkanı sunması açısından da her alana hitap etmektedir. Firmamız, farklı alanlarda çalışan pek çok işletme tarafından tercih edilen bu tabelaları, profesyonel ekibiyle istenilen ölçülerde hazırlayarak kullanıma sunmaktadır. Üstün deneyimlerini başarılı çalışmalarına yansıtan uzman kadromuz, gerek tasarım gerekse boyut hususunda firmaların hayallerindeki tabelayı hazırlayarak işletme sahipleriyle buluşturmaktadır. Her geçen gün başarılarına bir yenisini ekleyen firmamız, sektörde lider konuma gelmeyi hedeflemektedir.

Kutu Harf Tabela Fiyatları

Günümüzde reklam çalışmalarının büyük önem taşımasıyla birlikte, firma ve markaların tabela tasarımlarıyla ön plana çıktıkları görülmektedir. Doğru bir tasarımla göze hitap eden bir tabela, tanınırlığın artmasının yanı sıra satışlarda da olumlu gelişmelere neden olmaktadır. Hedef kitlenin genişlemesinde büyük rol oynayan kutu kabartma harf tabelalar, herhangi bir sektörde hizmet veren her marka için olmazsa olmaz bir detaydır. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen bu popüler tabelalarda firma adı ve logosu ön plana çıkmaktadır.

Power Reklam, tabela alanında başarılı çalışmalar sergileyerek müşterilerinin tabela ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Hem iç mekanda hem de dış mekanda oldukça gösterişli bir görünüme sahip olan tabela, dikkat çekici olması yönüyle reklam amacına en uygun tabela seçeneklerinden biridir. Genellikle alışveriş merkezlerinde örneklerine sıklıkla rastlanan bu tabelalar, şehir merkezlerinde ve ürün satışı yapılan işletmelerde de sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Kutu harf tabela fiyatları, tercih edilen malzemeye ve tabela boyutuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle yapılacak kutu harf modeli önemlidir. Fiyat aralığı belirlerken harfin yüksekliği, karakteri, harf sayısı ve istenilen kutu harf modeli önemlidir. Paslanmaz olan modeller diğer modellere göre daha maliyetli olup görünüş açısından daha fazla görsellik katmaktadır. Bunun yanı sıra kutu harf modellerinde fiyatta belirleyici özelliğe sahip en önemli etkenlerden biride yapılacak harflerin ışıklı olup olmadığıdır.

Kutu Harf Tabela Modelleri

Kutu harf modelleri öncelikle kendi aralarında 4 ayrılmaktadır.

Paslanmaz Kutu Harf: Bu tabelalar 304 paslanmaz çelikten üretilmektedir. Gold, gümüş, füme ve bakır renginden oluşmaktadır. Yüzeyleri aynalıdır. İstenilen şekilde üretimi kolayca fiber lazerde kesilerek yapılmaktadır. Kutu harf olarak modellerini sizler için aşağıda sıraladık.

Pleksi Kutu Harf:

Alüminyum Kutu Harf:

DKP Sac Kutu Harf:

 

kutu harf tabela
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: