Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Lightbox Tabela

Lightbox Tabela

Lightbox Tabela iç mekan reklamcılık dünyasında her zaman en etkili reklamcılık türlerinden biri olmuştur. Lightbox tabela, çok daha fazla müşteri kitlesini çekme eğilimindedir ve satışlarda önemli bir artış getirisi sağlar. Daha fazla insana ulaşmanıza ve şirketiniz hakkında uzun süreli bir izlenim bırakmanıza olanak tanır. Günümüzde bu tür reklamlar farklı markalar arasında çok yaygındır ve son derece başarılı oldukları kanıtlanmıştır.

Lightbox Tabelası Nedir?

7/24 görünürlük sağlayan LED aydınlatmalı lightbox olarak adlandırılır. Lightbox reklamcılık dünyasında yaygın olarak kullanılır ve markanızın logosunu tanıtmanın harika bir yoludur. Genellikle dış mekan kullanımı için lightbox nedir sorusuna cevap vermeliyiz. Alüminyum, Akrilik ve Lexan malzemelerin kombinasyonundan yapılır. Bu malzemeler sadece görsel olarak çekici değil, aynı zamanda ideal bir tanıtım aracıdır. Bu tabelaların hedeflenen kitlenin dikkatini çekeceği ve müşteri erişimini artıracağı garanti edilir.

Işık Kutusu Tablosu

Lightbox Tabelalar İşletmenizi Daha Görünür Kılar

Reklamınızın fark edilmesini amaçlıyorsanız, lightbox nedir ve nasıl kullanılır anlamlandırmanız gerekir. Bu gibi durumlarda, lightboxlar, herhangi bir çaba sarf edilmeden fark edilebilecekleri için harikadır. İnsan gözü doğal olarak ışığa hassastır, bu nedenle tabelanızın gözden kaçma şansı yoktur.

Özellikle lightboxları tespit etmek kolaydır. Önemli miktarda müşteriye mal olan 1 numaralı nedeni olan düşük görünürlüğü ortadan kaldırır. Bazı binaların benzer görünümlere sahip olması ve birbirleriyle karıştırılmasının kolay olması nedeniyle olabilir. Lightbox reklam tabelaları insanların aynı caddede dükkanınızı hemen bulmanıza izin verir, bu da sonuçta sizinle iş yapma konusundaki fikirlerini değiştirmelerini sağlar. Markanızın daha çok görünürlüğünü artırmak adına yapılacak dış cephe veya iç mekan için en iyi reklam araçlarından biri olan lightboxlar markanıza yeni bir boyut katmaktadır.

Özellikle iç mekanlarda daha etkili bir görsel etki bırakan bu tabela modeli günümüz çağının en önemli reklam tanıtım aracı haline gelmiştir. Modern ve ergonomik yapısı ile markanızın kimliğini iyi şekilde yansıtacak görsellerle birlikte sizleri fark edilir kılacaktır.

İç mekan ışıklı lightbox’ların en büyük özelliği kasa sistemi üzerine kolayca gerilen tekstil baskısını ilerleyen süreçte kolayca sadece baskı yerini değiştirmeniz mümkündür. Bununla birlikte hem maliyet açısından sonraki işlemlerinizde daha uygun hale gelmektedir. Görünüşü ve oluşturduğu görsel reklam algısı sayesinde lightboxlar markanızı veya kampanyalarınızı en iyi şekilde son kullanıcıya yansıtacak tabela reklam modellerinden biridir. Kolay baskı alanı kurulumu sayesinde kolayca baskıyı sizde değiştire bilirsiniz.

Lightbox Tabela Pano Modelleri ve Örnekleri

Lightbox’lar tabela, menü, yönlendirme ve fotoğraf sergilerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Lightbox pano diye de tabir edilen bu tip tabelalar yeni teknoloji ile görsel anlamda diğer tabelalara göre daha fazla görsellik oluşturmaktadır. Lightboxlar ön yüzeyinde bulunan tekstil baskı sayesinde ileriki senelerde sadece yine ön yüzeyinde bulunan tekstil baskıyı değiştirerek daha uygun fiyata görselinizi kullanabileceksiniz. Lightbox tabela fiyatları için powerreklam.com ve whatsapp üzerinden bizlerden fiyat alabilirsiniz.

Lightbox Tabela Fiyatları

Lightbox tabela fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Fiyatlar, tabela boyutu, malzeme seçimi, aydınlatma türü, tasarım karmaşıklığı ve montaj gibi faktörlere göre belirlenebilir. Yapılacak lightbox kasa ölçüsü ve istenilen tabela modeline göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Lightbox ışıklı panolar, iç mekanlarda etkili etanıtım aracı olarak kullanılan bir üründür. Fiyatlandırma, kullanılan malzemelere ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı fiyat almak için whatsapp veya telefon üzerinden bizimle iletişime geçin.

Çift Taraflı Ledbox Tabela

Çift taraflı olarak üretilen ledbox tabelalar kolay kullanımı ve dikkat çekiciliği ile hem ön ve arka olacak şekilde reklam alanına sahiptir. Diğer kullanılan ledbox ledleri harici bu ledler dikey ve yatay olarak 250 cm cm ışık vurabilmektedir. Çift taraflı olarak adlandırılan lightbox tabelalar kullanımı kolaydır. Maliyet açısından da konomik olan çift taraflı bu tabela modeli, sizlere taşınabilir olanak sağlaması ile istediğiniz noktaya kolayca kurulum yapabilirizsiniz.

Çift taraflı lightbox tabela, iki taraftan da aydınlatılabilen bir kutu şeklinde tasarlanmış bir tabela türüdür. Bu tabela, her iki tarafında da opak malzemeyle kaplıdır ve iç kısmında ışık kaynağı bulunur. İki tarafı da görülebilir ve aydınlatılabilir olduğu için çift taraflı lightbox tabelalar, özellikle dikkat çekici ve etkileyici bir görüntü sağlamak amacıyla tercih edilir.

 

Çift taraflı lightbox tabela üretimi için bizimle iletişime geçin.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: