Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende
Strafor Maket
İçerik başlıklarını buradan kolayca inceleyiniz.

Strafor Maket Nedir?

Strafor  genel anlamıyla strafor EPS (Genleştirilmiş Polistren) demektir. Polistren taneciklerinin şişirilerek birbirine hava sızmayacak kadar yapıştırılması yolu ile üretilir. Strafor maket ise  strafor malzemesinin makina ve el ustalığı ile işlenerek oluşturulan görsel 3 boyutlu nesnelere denmektedir.

Strafor Maket Modelleri

Maket Strafor modelleri ile markanızın logosunu yansıtabilir isterseniz bir ürününüzün birebir benzeyen maketini yaptırabilir veya detaylandırma ve seri üretime geçmeden önce genel ürünün işleyişini gösteren bir prototip maket yaptırabilirsiniz.

strafor maket

Birebir aynı tasarım ve hatları ile ürününüzü lansmanını yapabilir veya pazarlayabilirsiniz. Gelişmiş, modern, ve gerçeğe yakın maket üretimlerimiz ile bir çok marka ve kurumun öncelikli tercihiyiz. Öncelikli olarak yapılacak maket ürününüzün birebir aynı yapıda ve tasarımda hazırlıyoruz.

Sonrasında adetli siparişlerinizi oluşturulan kalıpla polyester kalıba alıyoruz ve sonrasında tüm işlevsel mekanizmasını oluşturarak maketi orjinali ile aynı hale getiriyoruz. Strafor Maketleri ister iç mekan ister dış mekan olarak iki ayrı amaçla kullanabilirsiniz. İç mekan için standart strafor malzeme kullanılırken dış mekan için strafora harici olarak dış mekana uyumlu hale getirilecek sertleştirici ve dış mekan için mukavemeti artırıcı pixeller kullanılır.

Strafor Maketlerin bir çoğu Organizasyon Dekorları olarak sabit objeler veya figürler şeklinde kullanılmaktadır. Bir çok farklı alanlarda kullanılan straforlar yine farklı bir alan olan prototip (Herhangi bir ürünün üretim aşaması veya satış/yayın aşamasından önce üretilmiş olan ön sürümüdür.) maket yapımında da polyestere kalıp alınmadan önceki aşamada kullanılmaktadır. Akılda kalıcı ve bir çok strafor modelleri için bizlere 0212 447 80 80 veya 0554 747 58 76 whatsapp numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: