Soğanlı Mahallesi M.Kemal Paşa Cad. No: 160 Bahçelievler / İstanbul
trende

Strafor Maketler

Strafor Maketler

Strafor Maket Nedir?

Strafor  genel anlamıyla strafor EPS (Genleştirilmiş Polistren) demektir. Polistren taneciklerinin şişirilerek birbirine hava sızmayacak kadar yapıştırılması yolu ile üretilir. Strafor maket ise  strafor malzemesinin makina ve el ustalığı ile işlenerek oluşturulan görsel 3 boyutlu nesnelere denmektedir.

Strafor Maket Modelleri

Maket Strafor modelleri ile markanızın logosunu yansıtabilir isterseniz bir ürününüzün birebir benzeyen maketini yaptırabilir veya detaylandırma ve seri üretime geçmeden önce genel ürünün işleyişini gösteren bir prototip maket yaptırabilirsiniz.

strafor maket

Birebir aynı tasarım ve hatları ile ürününüzü lansmanını yapabilir veya pazarlayabilirsiniz. Gelişmiş, modern, ve gerçeğe yakın maket üretimlerimiz ile bir çok marka ve kurumun öncelikli tercihiyiz. Öncelikli olarak yapılacak maket ürününüzün birebir aynı yapıda ve tasarımda hazırlıyoruz.

Sonrasında adetli siparişlerinizi oluşturulan kalıpla polyester kalıba alıyoruz ve sonrasında tüm işlevsel mekanizmasını oluşturarak maketi orjinali ile aynı hale getiriyoruz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: